Jak kupić bilet telefoniczny Tu kupisz bilety on-line Tu kupisz bilety wrocławskiej komunikacji miejskiej Wrocław Urbancard
Informacje dla studentów

Informujemy, że do od dnia 15.11.2017 Biuro Obsługi Studenta przy ul. Racławickiej 2-4 zakończyło swoją działalność.
 
Od dnia 15.11.2017 wszystkie formalności związane z aktywacją funkcji URBANCARD na Elektronicznej Legitymacji Studenckiej można załatwić w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Grabiszyńskiej 9. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00  oraz w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Prusa 75-79 czynnego od poniedziałku do czwartku w godzinach 08:00-18:00, w piątek w godzinach 08:00–16:00
W BOK można załatwić wszystkie formalności związane z aktywacją funkcji URBANCARD na Elektronicznej Legitymacji Studenckiej (ELS)

Aby korzystać z Elektronicznej Legitymacji Studenckiej jako nośnika elektronicznych biletów okresowych wrocławskiej komunikacji miejskiej, należy aktywować ją w systemie URBANCARD. W Biurach Obsługi Klienta można załatwić wszystkie formalności związane z aktywacją funkcji URBANCARD na Elektronicznej Legitymacji Studenckiej (ELS). W tym celu należy wypełnić  i złożyć w jednym z Biur Obsługi wniosek o aktywację ELS  (aby pobrać wniosek w formacie PDF  kliknij TUTAJ).

W BOK URBANCARD mogą być aktywowane Elektroniczne Legitymacje Studenckie wszystkich uczelni, które zostały objęte systemem URBANCARD (lista poniżej).

 1.      Akademia Medyczna
 2.      Akademia Muzyczna - legitymacja pracownicza
 3.      Akademia Muzyczna - legitymacja studencka
 4.      Akademia Sztuk Pięknych
 5.      Akademia Wychowania Fizycznego
 6.      Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu
 7.      Papieski Wydział Teologiczny
 8.      Politechnika Wrocławska - legitymacja studencka
 9.      Politechnika Wrocławska - legitymacja doktorancka
 10.      Uniwersytet Ekonomiczny
 11.      Uniwersytet Przyrodniczy - legitymacja pracownicza
 12.      Uniwersytet Przyrodniczy - legitymacja studencka
 13.      Uniwersytet Wrocławski - legitymacja studencka
 14.      Uniwersytet Wrocławski - legitymacja doktorancka
 15.      Wyższa Szkoła Bankowa
 16.      Wyższa Szkoła Filologiczna
 17.      Wyższa Szkoła Fizjoterapii
 18.      Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych
 19.      Szkoła Wyższa  Psychologii Społecznej Oddział we Wrocławiu

 

Na aktywowanej w systemie URBANCARD Elektronicznej Legitymacji Studenckiej można kodować elektroniczne bilety komunikacji miejskiej. Bilety można kodować w  BOK URBANCARD, Punktach Sprzedaży Biletów (PSB), oraz w automatach biletowych.

 

UWAGA!
Informujemy, że w związku z wprowadzonymi w październiku 2010 zmianami w systemie URBANCARD, nie ma konieczności przedłużania ulgi na URBANCARD/Elektronicznej Legitymacji Studenckiej. Przypominamy, pasażer ma obowiązek posiadać przy sobie ważny dokument uprawniający do korzystania z ulgowych przejazdów.

 

Aby zobaczyć pełną listę punktów sprzedaży – kliknij TUTAJ
Aby pobrać wniosek o aktywację ELS (w formacie PDF) – kliknij tutaj