Jak kupić bilet telefoniczny Tu kupisz bilety on-line Tu kupisz bilety wrocławskiej komunikacji miejskiej Wrocław Urbancard
Poszukiwany, poszukiwana…

Miasto Wrocław, MPK Wrocław oraz Mennica Polska proszą o kontakt pasażera, który posługuje się 200-tysięczną kartą URBANCARD. Zapraszamy też wszystkich chętnych do wspólnej zabawy. Starujemy 14. grudnia o godz. 12.00 na funpage „Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne we Wrocławiu” na Facebooku.

 

Sprawdź, może to Ty jesteś tym szczęściarzem. A jak się o tym przekonać? 14 grudnia o godz. 12.00 na funpage Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego we Wrocławiu odsłonimy trzy ostatnie cyferki z numeru szczęśliwej URBANCARD. Następnie każdego dnia (dni powszednie) będziemy kontynuować naszą zabawę odsłaniając po kolejnej cyferce. 23. grudnia odkryjemy cały numer. W tym czasie każdego dnia o godz. 12.00 będziemy zadawać pytania dotyczące znajomości systemu Wrocławskiej Karty Miejskiej URBANCARD, MPK Wrocław oraz Mennicy Polskiej. Należy na nie odpowiedzieć tak, by zaskarbić sobie jak najwięcej „Lubię to„ innych Facebookowiczów. Do zgarnięcia będą nagrody. Autorzy prawidłowych odpowiedzi zostaną nagrodzeni monetami kolekcjonerskimi wybitymi w Mennicy Polskiej oraz zestawem niepowtarzalnych upominków od MPK. Właściciel 200-tysięcznej URBANCARD otrzyma do tego kwartalny bilet komunikacji miejskiej.

 

Od maja 2010 do grudnia 2011 roku Mennica Polska jako operator systemu wydała 200 tys. kart Wrocławskich Kart Miejskich URBANCARD. To o ponad 50 tys. więcej, niż zakładano. Karty są częścią systemu Wrocławskiej Karty Miejskiej URBANCARD. System ten składa się również z 800 automatów do sprzedaży biletów znajdujących się w pojazdach MPK Wrocław, ok. 100 automatów stacjonarnych, a także systemów sprzedaży biletów przez Internet oraz przez komórkę.