Jak kupić bilet telefoniczny Tu kupisz bilety on-line Tu kupisz bilety wrocławskiej komunikacji miejskiej Wrocław Urbancard
Poszukiwany(a) właściciel(ka) karty numer 03802971133

Miasto Wrocław, MPK Wrocław oraz Mennica Polska poszukują pasażera, który posługuje się 200. tysięczną kartą URBANCARD o numerze 03802971133.  Czeka na niego nagroda.

Uprzejmie informujemy, że na właściciela  200 tys. karty miejskiej URBANCARD cały czas czeka nieodpłatny kwartalny bilet komunikacji miejskiej.  Szczęśliwego posiadacza tej karty prosimy o kontakt mailowy pod adres rzecznik@mpk.wroc.pl
 
Pasażerom, którzy uczestniczyli w zabawie na profilu MPK Wrocław na Facebooku dotyczącej znajomości systemu URBANCARD we Wrocławiu, dziękujemy. Wszystkie nagrody ufundowane przez MPK Wrocław i Mennicę Polską już zostały rozdane.
 
Przypominamy, że od maja 2010 do grudnia 2011 roku Mennica Polska jako operator systemu Wrocławskiej Karty Miejskiej URBANCARD wydała 200 tys. kart. To o ponad 50 tys. więcej, niż zakładano.
Karty są częścią systemu Wrocławskiej Karty Miejskiej URBANCARD. System ten składa się również z 800 automatów do sprzedaży biletów znajdujących się w pojazdach MPK Wrocław, ok. 100 automatów stacjonarnych, a także systemów sprzedaży biletów przez Internet oraz przez komórkę.