Jak kupić bilet telefoniczny Tu kupisz bilety on-line Tu kupisz bilety wrocławskiej komunikacji miejskiej Wrocław Urbancard
Od dnia 1 maja 2012 wchodzi w życie nowy cennik biletów komunikacji miejskiej

Od dnia 1 maja 2012 wchodzi w życie nowy cennik biletów komunikacji miejskiej.

Ceny wybranych biletów jednorazowych i czasowych oraz okresowych kodowanych na kartach URBANCARD ulegną zmianie, zgodnie z tabelą umieszczoną w zakładce „Rodzaje biletów dostępnych w punktach sprzedaży”. Do wybranych biletów trzeba będzie dokupić tzw. dopłatę.

W przypadku biletów jednorazowych i czasowych zakupionych przed 1 maja 2012 i nie wykorzystanych do 30 kwietnia 2012 warunkiem skorzystania z nich jest dokupienia właściwej dopłaty (np. dla biletu jednorazowego, na linie normalne, w granicach miasta, normalnego za 2,40 zł dopłata wynosi 0,60 zł). Wszystkie dopłaty do biletów będą dostępne od 1 maja w punktach sprzedaży biletów komunikacji miejskiej lub w automatach biletowych (stacjonarnych i mobilnych). Warunkiem skorzystania za „starego” biletu będzie posiadanie razem z tym biletem właściwej dopłaty.

Bilety okresowe, kodowane na kartach URBANCARD, zakupione do 30 kwietnia 2012 i których cena zmienia się z dniem 1 maja 2012, nie tracą swojej ważności i nie wymagają dokupowania dopłaty. Bilety okresowe sprzedawane od 1 maja 2012 będą zgodnie z nowym cennikiem.