Jak kupić bilet telefoniczny Tu kupisz bilety on-line Tu kupisz bilety wrocławskiej komunikacji miejskiej Wrocław Urbancard
Informacja dla studentów

Informujemy, że w dniach 15.09-13.11.2016 uruchamiamy Biuro Obsługi Studenta zlokalizowane przy ul. Bujwida 25 lokal 4 (łącznik pomiędzy akademikami "Kredka" i "Ołówek" Uniwersytetu Wrocławskiego)

Na miejscu będzie można załatwić wszystkie formalności związane z aktywacją funkcji URBANCARD na Elektronicznej Legitymacji Studenckiej.

Biuro będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00 Dodatkowo aktywacji ELS będzie można dokonać również w BOK URBANCARD przy ul. Grabiszyńskiej 9 oraz w Biurze przy ul. Prusa 75-79. Adresy i godziny pracy Biur: kliknij TUTAJ

Aby korzystać z Elektronicznej Legitymacji Studenckiej jako nośnika elektronicznych biletów okresowych wrocławskiej komunikacji miejskiej, należy aktywować ją w systemie URBANCARD. W Biurach Obsługi Klienta można załatwić wszystkie formalności związane z aktywacją funkcji URBANCARD na Elektronicznej Legitymacji Studenckiej (ELS). W tym celu należy wypełnić  i złożyć w jednym z Biur Obsługi wniosek o aktywację ELS  (aby pobrać wniosek w formacie PDF  kliknij TUTAJ).