Jak kupić bilet telefoniczny Tu kupisz bilety on-line Tu kupisz bilety wrocławskiej komunikacji miejskiej Wrocław Urbancard
Z URBANCARD taniej do wrocławskiego Aquaparku

Lato w pełni, a ceny we Wrocławskim Parku Wodnym spadają. Wystarczy mieć przy sobie kartę miejską URBANCARD.
Od czwartku 15 lipca każdy pasażer komunikacji miejskiej, który przy wejściu do Aquaparku okaże Wrocławską Kartę Miejską URBANCARD, będzie uprawniony do 5 proc. zniżki na bilet do strefy basenów rekreacyjnych i saun. Specjalną ofertę dla pasażerów przygotowały Wrocławski Park Wodny oraz Mennica Polska, która jest operatorem systemu URBANCARD.

Wrocławska Karta Miejska URBANCARD jest nowoczesnym nośnikiem, na którym obecnie kodowane są bilety miejskie. Wdrożenie systemu Mennica Polska rozpoczęła 10 maja tego roku. Dotychczas Mennica Polska wydała ok. 9 tys. kart URBANCARD. Każdego dnia do punktów obsługi klienta i przez Internet wpływa kilkaset wniosków o wydanie karty. Liczba pasażerów, którzy będą mogli korzystać ze zniżki w Aquaparku, każdego dnia znacząco rośnie.

Oprócz biletów komunikacji miejskiej na URBANCARD w ciągu kilku miesięcy będą mogły być kodowane dodatkowe usługi. Miasto i operator systemu chcą aby karta była narzędziem ułatwiającym poruszanie się po Wrocławiu i oferującym szereg przywilejów przy korzystaniu z oferty miejskiej.
Obecnie Mennica Polska koncentruje swoje wysiłki związane z wdrożeniem systemu URBANCARD przede wszystkim na wydawaniu kart. Przypomnijmy, że od 1 września tego roku we Wrocławiu nie będą sprzedawane tradycyjne bilety papierowe okresowe (zastąpią je kodowane na URBANCARD). Zniżki do Aquaparku są jedną z zachęt do wyrobienia karty. Poza nią od lipca tego roku Mennica Polska prowadzi akcję promocyjną, w ramach której 5000 osób, które pierwsze złożą wniosek o kartę (w dniach od 1 do 31 lipca), przekazuje pamiątkowy „Dukat Na Szczęście”. Dukaty te są dostępne dla pasażerów w placówkach Banku Zachodniego WBK, które współpracują z Mennicą i które przyjmują wnioski o wydanie URBANCARD.

Więcej informacji:
Mariusz Prasał
Rzecznik Prasowy
Wrocławski Park Wodny S.A.
Tel. kom.: +48 692 469 177

data utworzenia: 2010-07-19