Jak kupić bilet telefoniczny Tu kupisz bilety on-line Tu kupisz bilety wrocławskiej komunikacji miejskiej Wrocław Urbancard
Od 9 maja bilet zakupiony w pojeździe należy skasować w kasowniku

Urząd Miasta Wrocławia oraz Mennica Polska informują, że w związku z licznymi prośbami pasażerów komunikacji miejskiej, od 9 maja 2011 wszystkie mobilne automaty biletowe zainstalowane w pojazdach komunikacji miejskiej, będą sprzedawały wyłącznie nieskasowane bilety komunikacji miejskiej. Od 9 maja, bilet zakupiony w mobilnym automacie biletowym należy skasować w kasowniku.

Instalacja nowej funkcjonalności automatów będzie trwała od 7 do 9 maja w związku z czym część automatów w tym okresie będzie sprzedawała bilety skasowane, a część nieskasowane. Uprzejmie prosimy wszystkich pasażerów korzystających w tym okresie z komunikacji miejskiej o zwracanie szczególnej uwagi na informacje drukowane na biletach oraz na komunikaty wyświetlane na ekranie dotykowym automatu.

Każdy automat przed zakupem wybranego biletu wyświetla na ekranie informacje czy sprzedawany bilet jest skasowany czy nie. Funkcjonalność pozwalająca na kodowanie w automatach biletów kupionych przez Internet pozostanie bez zmian.