Jak kupić bilet telefoniczny Tu kupisz bilety on-line Tu kupisz bilety wrocławskiej komunikacji miejskiej Wrocław Urbancard
Informacje o programie URBANCARD Premium

Korzystasz z URBANCARD i płacisz podatki we Wrocławiu ? Aktywuj status Premium na swojej karcie, a otrzymasz 20% zniżki w teatrach, ośrodkach kultury i na wydarzenia kulturalne.

Program URBANCARD Premium skierowany jest do osób, które pracując, studiując we Wrocławiu, korzystają z komunikacji i infrastruktury miasta Wrocławia oraz rozliczają się z podatku dochodowego we Wrocławiu.
Status Premium może uzyskać osoba fizyczna, która złożyła zeznanie roczne (zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu w roku podatkowym) za ubiegły rok podatkowy w Urzędzie Skarbowym we Wrocławiu oraz jednocześnie posiadająca aktywną URBANCARD lub Elektroniczną Legitymację Studencką z funkcjonalnością URBANCARD.
Posiadacz statusu Premium będzie mógł liczyć na szereg dodatkowych korzyści w postaci 20% zniżki w Punktach Partnerskich biorących udział w programie.

Osoby chcące uzyskać uzyskać więcej informacji na temat porgramu URBANCARD Premium oraz złożyć wniosek o nadanie statusu Premium zapraszamy na stronę www.wroclaw.pl/urbancard-premium.

Wnioski można składać również w wersji papierowej osobiście w Centrum Obsługi Podatnika przy ul. Kotlarskiej 41 (druki do pobrania na stronie internetowej Programu lub w punkcie informacyjnym COP) albo w formie przesyłki pocztowej na podany powyżej adres.