Uwaga dla użytkowników Aplikacji Mobilnej UC

 

Drodzy użytkownicy,

 

Dziękujemy za bardzo duże zainteresowanie naszą aplikacją mobilną Urbancard.

 

Ponieważ bardzo często wykorzystujecie Państwo usługę „Zarządzanie kartami” (grafika powyżej) oraz dołączacie swoje karty płatnicze do konta w aplikacji mobilnej, pragniemy zwrócić Państwa uwagę na to, że  w przypadku dodawania karty płatniczej do profilu użytkownika w aplikacji mobilnej URBANCARD, nasz partner płatniczy wymaga zablokowania kwoty 1,00 zł w celu uwierzytelnienia Waszej karty w systemach bankowych. Kwota ta zostanie odblokowana na Państwa koncie bankowym nie później niż w przeciągu 7 dni.

W trakcie korzystania z aplikacji mobilnej URBANCARD, w szczególności przypadku zakupu biletu przy płatnościach kartą, przelewem, masterpassem, żadne środki nie będą blokowane.

 

Informujemy ponadto, że w ramach funkcjonalności zarządzania kartami, w przypadku kart zagranicznych, mogą pojawić się sytuacje, w których na koncie bankowym pojawi się blokada środków w wysokości 1,00 zł również w przypadku odrzucenia rejestracji karty. Kwota ta również zostanie odblokowana nie później niż w przeciągu 7 dni.

 

Dziękujemy za Państwa wsparcie oraz wszelkie uwagi dotyczące działania naszego nowego systemu URBANCARD.

W przypadku pytań lub problemów prosimy o kontakt z naszymi pracownikami Biura Obsługi Klienta:

 

BOK e-mail: bok@urbancard.pl

BOK tel.: 71 34 11 200

 

Pozdrawiamy

Utworzono środa, 4 sierpnia 2021 13:07:58