Wrocławska Karta Miejska jest nowoczesnym i wielofunkcyjnym nośnikiem usług i produktów elektronicznych o formacie karty płatniczej. Bilety Wrocławskiej Komunikacji Zbiorowej URBANCARD są zapisywane w systemie centralnym.

Wniosek złożony za pomocą strony internetowej wymaga osobistego potwierdzenia w BOK przez osobę składającą go. Należy się wylegitymować i złożyć podpis na wniosku. Do wniosku należy dołączyć zdjęcie twarzy (na jasnym jednolitym tle) w formacie JPEG, PNG, BMP (plik maks. do 500 KB).
Zdjęcie profilowe
Zdjęcie twarzy (na jasnym jednolitym tle) w formacie JPEG, PNG, BMP (plik maks. do 500 KB)
Dodaj zdjęcie
Wybierz Biuro Obsługi Klienta, w którym zamierzasz odebrać kartę.
* Pole obowiązkowe

Gmina Wrocław (siedziba: Plac Nowy Targ 1-8, 50-141 Wrocław) informuje, że jest administratorem Pani/Pana danych osobowych. Podane dane osobowe są przetwarzane w celu:

  1. wydania URBANCARD EP, w tym wykonanie personalizacji graficznej (nadruku na karcie) oraz personalizacji elektronicznej (zapis w odpowiednim sektorze karty). W tym celu będą przetwarzane: imię i nazwisko, wizerunek (zdjęcie), PESEL, numer karty miejskiej.
  2. poinformowania o wydaniu URBANCARD EP lub przekazania informacji o brakach lub błędach we wniosku o wydanie karty, a także innych informacji istotnych dla użytkownika związanych z korzystaniem URBANCARD EP. W tym celu będą przetwarzane: adres zamieszkania, telefon stacjonarny lub komórkowy, adres poczty elektronicznej.

Podanie w/w danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w celu realizacji każdej ze wskazanych w punkcie 1-2 usług.

Dane osobowe przetwarzane w ww. celach nie będą udostępniane innym podmiotom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.